„Skaityk bibliotekoje“

„Skaityk bibliotekoje“ – taip skelbia nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė, vykstanti balandžio 26 – gegužės 3 dienomis. Į ją įsijungia visos Panevėžio rajono bibliotekos, kviečiančios savo skaitytojus ir bendruomenės narius užsukti į savo biblioteką, dalyvauti organizuojamuose renginiuose ir akcijose.
Bibliotekos laukia visų, norinčių išradingai, aktyviai ir linksmai aptarti įdomiausias knygas, susitikti su jų kūrėjais, diskutuoti apie skaitymo, ir spaudos laisvės svarbą, susitikti su bendraminčiais, brandinti idėjas, domėtis naujomis pažangiomis informacinėmis technologijomis, bet dar daugiau knygos pasidalinti teksto malonumais.... Tad susitikime, skaitykime, bendraukime bibliotekose!