Bibliotekoje – Poeto valanda

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė (balandžio 26- gegužės 3 d.) „Skaityk bibliotekoje!“ Panevėžio rajono viešojoje  bibliotekoje  prasidėjo atminimo valanda, skirta poetui Justinui Marcinkevičiui. Buvo skaitomi Anapilin išėjusio poeto eilėraščiai, prisiminti jo gyvenimo etapai, žiūrimi vaizdo įrašai, klausomasi paties poeto audioįrašų. Skaitytojai visos savaitės metu galės vartyti poeto knygas, rinkti savo mėgstamus eilėraščius, žiūrėti nuotraukas.
Skaitytojai galės susipažinti su visais rajono viešosios bibliotekos filialais išradingai paruoštame bibliotekos medyje. Ant 12-os seniūnijų šakų žaliuojantys 36 bibliotekos  filialai  pasakoja apie savo veiklą, darbuotojus, skaitytojus...
Kviečiame visus rajono gyventojus užsukti į artimiausią biblioteką – susitikime, bendraukime, skaitykime!