Paliūniškio bibliotekoje susibūrė skaitančios šeimos

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

„Skaitanti šeima“ – tokiu renginiu Paliūniškio biblioteka pradėjo Nacionalinę bibliotekų savaitę.  Čia rinkosi knygas skaityti mėgstančios paliūniškiečių šeimos – vaikai atsivedė tėvelius, seneliai – anūkus. Jauniausias dalyvis buvo vos 3 metų, o vyriausias 63-jų. Kiekvienas dalyvis  papasakojo apie savo mėgstamą  knygą, pasaką ar eilėraštį
Po mėgstamų kūrinių pristatymo vaikai piešė piešinius. Kiekvienas vaikas savo piešinį pristatė  - iš jų bibliotekoje paruošta parodėlė.   Padirbėję iš peties visi sėdo prie arbatos puodelio. Popietę vainikavo pavasarinės nuotaikos- burbulų putimas bibliotekos kiemelyje.