Gintaro Lukoševičiaus foto akimirkos

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27

Rajono viešojoje bibliotekoje atidaryta žinomo spaudos fotografo, nacionalinio spaudos fotografijos konkurso laureato Gintaro Lukoševičiaus paroda „Vasarvidžio naktis Petkevičių namuose“. Meninėse nuotraukose užfiksuotos akimirkos iš muziejų nakties renginio, vykusio Puziniškyje, Gabrielės Petkevičaitės Bitės gimtinėje. Čia biblioteka suruošė 20 a. pradžios lietuviškai tautiško vakaro improvizaciją Petkevičių namuose.
Parodos pristatymo metu Gintaras Lukoševičius pasidžiaugė bendru su biblioteka vykdytu projektu. Bibliotekos direktorė Rūta Bagdonienė pasveikino pirmąją fotografo parodą bibliotekoje ir padėkojo už bibliotekos darbuotojų sumanytų idėjų išpildymą-  meniškas, žaismingas, praeities dvasią atspindinčias fotoakimirkas. Vykusiame renginyje Puziniškyje visi galėjo pasijusti praėjusio šimtmečio dalyviais – tereikėjo improvizuotoje retrofotostudijoje susikurti sau patikusį personažą.
Parodą apžiūrėjusiems  dalyviams smagu buvo save atpažinti retropersonažuose.  Dailininkę Mariją sužavėjo tokia greita jos portreto metamorfozė.. - pažvelgusi į žavią retro damą ji klausė: -  „Nejaugi tai aš?“.
Fotonuotraukose užfiksuoti ir renginyje lietuvišką vaidinimą rodę „Naisių vasaros teatro“ artistai, ugniakurą kūręs kalvis S.Kronys, visus linksminę Smilgių muzikantai bei šokėjai bei pati Bitė su bičiule Žemaite.
Paroda bibliotekoje veiks iki liepos mėn. 28 d.
Kviečiame ją aplankyti!