„Knygų Kalėdos“ prasidėjo mero dovana

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Rajono bibliotekos su viltimi ir džiugesiu sutiko Prezidentės skelbtą akciją „ Knygų Kalėdos“. Bibliotekose labai trūksta naujų knygų, kurių skaityti užsukančių ir klausiančių nemažėja, o vis atsiranda naujų lankytojų, norinčių skaityti. Dažnas ateina ieškodamas konkrečios knygos. Sužinojęs, kad visiems rajono gyventojams skirta vos 2-3 knygos ir eilėje reikės laukti mėnesį nusivilia. Bibliotekininkai tikisi, kad ši akcija bent nedidele dalimi sumažins naujų knygų stygių. Pirmas į prezidentės raginimą atsiliepė Panevėžio rajono meras Povilas Žagūnis. Jis  rajono bibliotekoms padovanojo 110 knygų. Tarp jų nemaža dalis naujų fotoalbumų ir su Panevėžio kraštu susijusių leidinių, bei pretendentų į „Metų knygą“ autorių knygų. Netrukus šios knygos pasieks bibliotekas.

Rūta Bagdonienė
Panevėžio rajono bibliotekos direktorė