Metų knygos rinkimai Raguvos bibliotekoje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27 Vaikai su savo piešiniais

Panevėžio r. savivaldybės viešosios bibliotekos Raguvos bibliotekoje vaikai aktyviai rinko 2011-ųjų Metų knygas. Sausio 25 d. į Raguvos biblioteką sugužėjo būrelis mažųjų knygos mylėtojų ir skaitytojų.

Panevėžio r. savivaldybės viešosios bibliotekos Raguvos bibliotekoje vaikai aktyviai rinko 2011-ųjų Metų knygas. Sausio 25 d. į Raguvos biblioteką sugužėjo būrelis mažųjų knygos mylėtojų ir skaitytojų. Jaunieji bibliotekos lankytojai buvo supažindinami su 2011m. knygų rinkimuose dalyvaujančiomis vaikų knygomis.
Ypatingo dėmesio sulaukė V. Lansbergio knyga “Stebuklingas Dominyko brangakmenis”. Jaukiai sugulę ant pledo vaikai klausėsi pasakos, vėliau piešė labiausiai patikųsį pasakos herojų. Čia didelio dėmesio sulaukė arklys Dominykas ir Rugiagėlė, taip pat populiarumu nenusileido ir varlių šeimynėlė, ypač varlė “Dramblota”.
Vaikai su dideliu susidomėjimu piešė pasakų herojus, patys skaitė pasakų ištraukas. Ant kiekvieno piešinio užrašė palinkėjimus autoriui "Ačiū už jūsų sukurtas knygas'', kurios vaikams būtų labai įdomios ir gražios. Linkiu Jūsų knygoms labai daug veikėjų” (Ernesta 3 kl.). Man patiko kaip Dominykas rūpinasi rugiagėle (Urtė 4kl.). Linkiu, kad Jums metai būtų linksmi ir geri. Man patinka Jūsų kūrinys. Labiausiai patinka varlė "Dramblota" (Arnas 4 kl.).
Knygų pristatymas vaikams sukėlė didelį sisidomėjimą, susidarė eilės norinčiųjų perkaityti šias knygas. Paklausus, kuri knyga yra pati gražiausia, vaikai vienbalsiu atsakė: "Stebuklingas Dominyko brangakmenis".

Panevėžio Rajono Raguvos bibliotekos Vyresnioji bibliotekininkė
Vida Gailiušytė