Tiltagaliečiai džiaugiasi dovanotomis knygomis

Tiltagaliečiai džiaugiasi dovanotomis knygomis

Tiltagaliečiai, jaukią vasario popietę susibėgę į ūkininkų šventę, dar kartą pasidžiaugė vakaro viešnios, kraštietės, Krašto apsaugos ministrės Rasos Juknevičienės dovanotomis knygomis. Bibliotekininkė Rasa Balčytienė priminė seną tiesą, jog žmogus gyvenime ne vien duona sotus. Ji pasidžiaugė, galėdama savo bendruomenei pasiūlyti  žinias ir išmintį,  sudėliotas knygose. Jų bibliotekoje sukaupta per penkis tūkstančius,  tačiau tos pačios knygos daugumos lankytojų jau po kelis kartus perskaitytos. Todėl tiltagaliečiai džiaugiasi savo kraštietės R.Juknevičienės nuolatiniu bibliotekos rėmimu periodiniais leidiniais ir knygomis. Dėkodama už  rajono viešosios bibliotekos Padėkos raštą, gerb. Rasa Juknevičienė pažadėjo ir toliau bendradarbiauti su Tiltagalių biblioteka.