Ėriškiuose „Šeima – su knyga!“

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27


Lapkričio 22 d., šeštadienį, 2014-uosius – Šeimos metus Ėriškių kultūros centras ir biblioteka paminėjo popietėje-koncerte „Šeima – su knyga!“.

          Į šventę neabejingi rašytiniam žodžiui rinkosi pasiklausyti literatūrinių skaitinių ir muzikos.
Ypatingo dėmesio sulaukė patys aktyviausi Ėriškių bibliotekos skaitytojai. Renginio vedėja, kultūros centro direktorė Justė Gusevaitė-Grižė, į sceną kvietė daugiausiai laiko su knyga praleidžiančias šeimas: V. ir L. Aleknavičius, D. ir A. Ivanauskus, G. ir J. Bondzinskus, J. Meilūnienę ir V. Meilūnaitę. Popietėje pagerbti ir aktyvūs pavieniai skaitytojai A. Grabauskaitė, E. Žitkevičienė, R. Sadzevičiūtė, R. Budrevičienė.
      Ėriškių bibliotekininkė Dalija Zimaitienė susirinkusiems pristatė kiekvieną į sceną pakviestą skaitytoją, papasakojo apie jų mėgstamą literatūrą ir dažniausiai skaitomas knygas. D. Zimaitienė pastebėjo, jog aktyviausi bibliotekos skaitytojai – moterys ir juokaudama pridūrė „vyrai tikriausiai prisiima daugiau darbų, kad moterys galėtų skaityti“.
         Popietėje skambėjo ne tik aktyviausių bibliotekos lankytojų mėgiamiausių knygų ištraukos, bet ir muzikos garsai. Į šventę su muzikinėmis dovanomis atvyko Visickų šeima iš Upytės, K. Juškienė ir K. Juškaitė iš Raguvos, skambėjo ir Ėriškių jaunimo – Nacionalinio Balio Dvariono konkurso diplomanto J. Fedorkino, A. Nemanytės, kultūros centro būrelio vaikų atliekami kūriniai.
     Visi dalyvavusieji buvo apdovanoti padėkomis, Ėriškių kultūros centro ir Panevėžio rajono viešosios bibliotekos dovanėlėmis. Popietės organizatoriai dėkingi renginio rėmėjui – Panevėžio rajono laikraščio „Tėvynė“ redakcijai, kuri vienai aktyviausių Ėriškių bibliotekos skaitytojų šeimai skyrė 3 mėn. prenumeratą.
Šventę baigė malonūs dalyvių pokalbiai prie arbatos puodelio.

       Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos, Ėriškių bibliotekos ir Ėriškių kultūros centro informacija.

Parengė Dalija Zimaitienė