Tradicinė rudens šventė Gustonyse

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:28

Gustonių biblioteka – universalus daugiafunkcinis centras lankytojus  vilioja ne tik gražiomis naujai restauruotomis patalpomis, bet ir įvairiais renginiais.  Jau antrus metus čia ruošiama  rudens šventė, kurią organizuoja Regina Masiokienė.

Čia laukiami mažieji lankytojai, kurie kartu  su tėveliais dalyvauja kūrybiniame procese.  Pasitelkę rudens spalvų ir gėrybių gausybę,  savo išmonę bei kūrybingumą, visi kartu sukuria spalvingą rudens mozaiką. Gamtinės medžiagos iš sodo, miško bei gėlyno nušvinta naujomis spalvomis ir papuošia aplinką.
Ir šį rudenį pastato kiemą papuošė kūrybinis visų darbas „Rudens mozaika“.
Šventę paįvairino įvairūs žaidimai, mįslės, eilėraščiai apie gražųjį metų laiką – rudenį.
Ačiū visiems prisidėjusiems organizuojant šią įdomią šventę ir tiems , kurie dalyvavo joje!.

Vyresn. bibliotekininkė Regina Masiokienė