Pamėgti knygų herojai virto talismanais

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Rajono viešosios bibliotekos vykdomas vaikų vasaros užimtumo projektas „Mano vasaros talismanas“  eina i pabaigą.

Vaikai smagiai leido laiką  vasaros stovyklėlėje. Kasdien, susipažindami vis su naujomis knygomis, jas iliustruodavo savo kūrybiniais darbeliais. Projekto programa apkeliavo nemaža rajono bibliotekų. Kartu su bibliotekos darbuotojais bei EST savanoriais -  itale Grazia bei ukrainiečiu Illia vaikai kūrė patikusį knygos herojų. Šie kūrybiniai darbeliai tapo talismanu, kurį vaikai galėjo pritaikyti kaip sagę, raktų pakabutį ar apyrankę. Projekto grupė aplankė Naujarodžių, Šilų, Jotainių ir kitų kaimų vaikus. Velžio mažieji skaitytojai patys surengė iškylą dviračiais iki viešosios bibliotekos.
Projektas paskatino vaikų kūrybiškumą, patobulino jų socialinius ir bendravimo įgūdžius, sudarė sąlygas prasmingam laisvalaikui. Projektą rėmė Panevėžio r. savivaldybė.

Parengė D. Leikienė