Pristatyta Kęstučio Vaičiūno paroda

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:31 K. Vaičiūno parodos pristatymas

Gegužės 6-osios pavakarę  biblioteka sulaukė senokai nematyto žiūrovų antplūdžio.  Čia juos sukvietė bibliotekoje vykęs renginys – K. Vaičiūno parodos „Sugrįžimas“ pristatymas.

Kęstutis Vaičiūnas –žinomas pedagogas, mokytojavęs Raguvos ir Smilgių mokyklose, dirbęs rajono savivaldybėje, apskrities viršininko administracijoje, Žemėtvarkos departamente. Anot vienos renginio dalyvės , “ tai žmogus, auginęs žmones, vėliau auginęs valstybę, o dabar auginantis savo talentą“.
K. Vaičiūno paveiksluose  - gimtųjų vietų , Lietuvos dvarų ir pilių vaizdai, artimų žmonių portretai. Kiekvienas paveikslas– atskiras gyvenimas,  ištisa istorija, kurią autorius  gali ilgai ir patraukliai pasakoti.
Parodos pristatymo proga autoriaus pasveikinti atvyko buvę auklėtiniai, kolegos,  Smilgių bendruomenės nariai, rajono valdžios atstovai, draugai, artimieji.
Mokytoja Aldona Liutkevičienė skaitė savo kūrybos eiles, kuriose skambėjo sveikinimai autoriui, kiti renginio dalyviai irgi negailėjo šiltų , iš širdies plaukiančių žodžių .
Pritardamas kanklėmis muziejininkas A.  Daukša  atliko keletą liaudies dainų.

Parengė D.Pamerneckytė