Perekšlių bibliotekoje - šventė skaitytojams

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:28 Bibliotekininkė D. Kelpšaitė su renginio dalyviais

Baigiantis nacionalinei bibliotekų savaitei, Perekšlių biblioteka sukvietė gyventojus į renginį „Laikas tau, mielas bičiuli“.

Ilgametė bibliotekos darbuotoja Danutė Kelpšaitė prisiminė visus, pamėgusius knygą, ištroškusius žinių, ieškančius atgaivos bibliotekoje.O tokių tikrai daug Perekšliuose – bibliotekininkė įteikė padėkas net kelioms dešimtims skaitytojų!
Šventės metu koncertavo Perekšlių bendruomenės namų  folkloro ansamblis „Ulyčia“, naujai susikūręs  vaikų vokalinis ansamblis , kuris savo dainas skyrė   motinoms, močiutėms. Šventę paįvairino kupiškietis iliozionistas, linksmindamas visus įvairiais triukais ir netikėtumais.
Šventę padėjo surengti bei joje dalyvavo  Perekšlių bendruomenės namų vadovė Žydrūnė Rakauskaitė. Bei Perekšlių seniūnaitis  Vytautas Butkevičius.
Danutė Kelpšaitė