Biblioteka mini Europos dieną

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:31 Renginys Smilgių vidurinėje mokykloje

Gegužės mėnesį rajono viešojoje bibliotekoje vyksta informaciniai pažintiniai renginiai, skirti Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą faktui paminėti.

Vyks išvažiuojamųjų renginių akcija „Žinau viską“, Europos pamokos su ES savanoriais, bibliotekoje veikiantį Jaunimo informavimo tašką pristatantys renginiai. EURODESK Jaunimo informavimo taškas, pradėjęs veiklą bibliotekoje nuo sausio mėn., teikia informaciją jaunimui apie galimybes Europoje ir Lietuvoje. Eurodesk yra jaunimo informacijos tinklas, veikiantis 33 Europos šalyse ir teikiantis išskirtinę informaciją, skirtą jaunimui ir dirbantiems su jaunimu. Lietuvai įstojus į ES, Eurodesk tinklo veikla prasidėjo ir mūsų šalyje. Panevėžio regione šį tinklą atstovauja Panevėžio rajono viešoji biblioteka.
Gegužės mėnesį startuoja jaunimo vasaros mobilumo kampaniją „Vasara, nesustok!”  ir drauge su savo atstovais kviečia vasarą nesustoti bei prasmingai praleisti turimas atostogas. Jei kyla klausimas, o ką gi būtų galima veikti šią vasarą – esi kviečiamas į savo miesto jaunimo informavimo tašką. Čia jaunam žmogui bus suteikiama informacija, ką jis gali veikti vasarą. Stovyklauti? Atostogauti? Keliauti?  Dirbti? Jus visada  konsultuos ir suteiks reikalingą  informaciją Eurodesk atstovė Vida Gailiušytė.
    Kampanijos tikslas – informuoti jaunus žmones apie galimybes įsidarbinti vasarą, apie savanorystes užsienyje, keliones, vasaros festivalius ir daugybę kitų prasmingų veiklų.