Nacionalinė bibliotekų savaitė: laikas bibliotekininkui

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:31 Naudvario parke, prie Pašuojo bendruomenės centro

Panevėžio rajono LBD (Lietuvos bibliotekininkų draugijos) skyrius nacionalinę bibliotekų savaitę pažymėjo išvyka į bibliotekas. Išvyka ypatinga tuo, kad aplankytos bibliotekos -  netradicinės. Pirmoji - naujausia rajono biblioteka, įsikūrusi Gustonių daugiafunkciniame centre .

Ji ką tik suremontuota, gavusi naujausią įrangą ir baldus. Kita - visuomeniška biblioteka, įkurta  Pašuojo gyventojų bendruomenės „Dvaras“ pastangomis.  Apžiūrėję bibliotekas, LBD skyriaus nariai susitikime aptarė jų veiklas bei perspektyvas. Skyrius pasipildė naujais nariais , buvo aptarti artimiausi darbai bei renginiai.