Savanoriauti – į biblioteką

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:28 Plakatas

Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka nuo kovo mėnesio įsijungė į visoje Lietuvoje įgyvendinamą ES finansuojamą jaunimo savanoriškos tarnybos projektą „Būk savanoriu“. Nuo balandžio 3-ios dienos Raguvos ir Tiltagalių bibliotekose savanoriauti pradėjo Dainius ir Jovita.

Šiuo projektu jauniems mūsų šalies žmonėms (16-29 metų) suteikiama galimybė įgyti patirties savanoriaujant įvairaus profilio įstaigose, institucijose. Bibliotekose  savanoriai įsilies į įvairias organizacijos veiklas. Daugiausia laiko praleis dirbdami su jaunaisiais lankytojais - organizuos konkursus, meninės veiklos užsiėmimus, išvykas ir pan. Taip jie įgis įvairių kompetencijų bei perteiks savo patirtis. Projektas vyks iki 2015 m., tad savonoriauti bibliotekose pasiryžusių jaunuolių laukiame ir ateityje.
Jaunimo savanoriškos tarnybos projekte dalyvauja ir kitos Panevėžio institucijos -Jaunuolių dienos centras, Gamtos ir Specialioji mokyklos, A.Lipniūno kultūros centras, Panevėžio krašto žmonių su negalia sąjunga, Šv. Juozapo globos namai, Palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė, VŠĮ „Dailusis ornamentas“, VšĮ Skulptūros centras ir kt.