Raguvos bibliotekoje – eilės Lietuvai

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:28

Valstybės atkūrimo šventė raguviškiams sutapo su savo krašto poeto Povilo Kulvinsko gražiu jubiliejumi. Raguvos bibliotekos darbuotoja Vida Gailiušytė  paruošė ir pristatė poeto knygų, publikuotų straipsnių parodą „Poetas, kuriam Lietuva yra šventovė“.

Joje atsispindi autoriaus kūrybos kelias, dalyvavimas įvairiuose renginiuose, konkursuose. Povilas Kulvinskas susirinkusiems šventės dalyviams paruošė staigmeną -   pristatė  naujausią savo knygą „Tik Tau“. Išraiškingai ir jaudinančiai paskaitęs eiles, naująją knygą padovanojo Raguvos bibliotekai ir Raguvos gimnazijai. Eilių kūrėją sveikino Raguvos krašto literatė Janina Baltušnikienė.
Šventės metu skambėję tėvynės meile alsuojančios eilės visus susirinkusius tarsi suvienijo bei sustiprino meilės savo kraštui jausmą.
Raguviškiai dėkingi savo kraštiečiui poetui už patriotiškumo, pilietiškumo puoselėjimą, už veržlumą, iniciatyvumą, dalyvaujant krašto renginiuose.