Grafikos darbai - viešojoje bibliotekoje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:31 M. Bajelytės grafika

Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje atidaryta jaunos dailininkės, fotografės, dizainerės Mantos Bajelytės – Ražauskienės grafikos darbų paroda „Nakties vizijos“.
 Manta Bajelytė  2004 m. baigusi Linkuvos vid. mokyklą, mokslus tęsė Šiaulių universitete, studijavo dailę ir dizainą.
„Esu KŪRYBINGA, komunikabili, AMBICINGA, DRĄSI, RYŽTINGA, DARBŠTI, STROPI, PAREIGINGA, ENERGINGA, SMALSI“, – taip save pristato jaunoji menininkė.

Daug pomėgių, idėjų,  darbų turinti autorė, kūrybai kartais pristinga laiko, tad pastarajai dažnokai tenka aukoti ir nakties valandas. Taip gimė ir šiuo metu mūsų bibliotekoje eksponuojami darbai „Nakties vizijos“.
Daug kruopštumo, kantrybės ,atidumo reikalaujantys darbai  atlikti ant drobės, spalvota technika.  Ryškios spalvos  - tarsi kontrastas  ūkanotai mūsiškei žiemai , tarsi ateinančio pavasario pažadas. Šviesūs Mantos darbai padės mums laukti gamtos nubudimo – paroda bibliotekoje bus eksponuojama iki kovo 4 d.
Kviečiame apsilankyti.