Susitikimas su dailės mokyklos auklėtiniais

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:31 Vėl visi drauge

Panevėžio dailės mokyklos mokytoja Rimantė Vertelkienė savo buvusiems auklėtiniams įteikė didžiulę dovaną: surengusi jų piešimo baigiamųjų darbų parodą Panevėžio rajono bibliotekoje, sukvietė darbų autorius į susitikimą .

Aišku, atvyko ne visi: kas Vilniuje jau mokslus kremta, kas bando įsikurti užsieniuose, tačiau visi kiti, dar besimokantys miesto gimnazijose, sugužėjo į mūsų biblioteką.Miela buvo žiūrėti į jaunus veidus, su susidomėjimu žvelgiančius į savo paveikslus ir tarsi iš naujo juos atrandančius. „ Gera matyti savo darbus, iškabintus viešoje erdvėje“, - dalijosi parodos įspūdžiais dailės mokyklos auklėtiniai. Moksleiviai pristatė savo piešinius, pasakojo, su kokiomis mintimis juos kūrė ir kaip, galbūt, kitaip, kurtų juos dabar.

Klausėmės jaunosios dainininkės Ievos Krikštaponytės atliekamų dainų, pritariant gitaros muzikai, gėrėme kvapnią arbatą, mėgavomės šiltu bendravimu. Džiaugėmės kartu su mokytoja užaugusiais auklėtiniais, klausėmės jų minčių apie ateities planus. Baigę dailės mokyklą 2011 metais, dauguma jų šiemet abiturientai, tad laisvo laiko piešimui nelieka, tačiau visi patikino, kad dailės mokykla jiems davė labai daug, ir kad anksčiau ar vėliau grįš prie tapybos.