Paliūniškiečiai augina gerumo žiedą

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27 Atvirukų paroda

Jau įsibėgėjo Paliūniškio bibliotekoje vaikų socializacijos projekto „Užsiauginkime gerumo žiedą širdelėse“ veikla. Mažieji paliūniškiečiai, kasdien skubėdami į biblioteką, atranda daug juos dominančių veiklų. Čia vystoma gerumo, dėmesio vienas kitam tema: projekto pradžioje aptarėme, iš ko gi susideda gerumo žiedas, ko mes tikimės iš savo draugų, tėvų, artimųjų, aptarėme kas tai yra gerumas. Savo mintis vaikai išsakė savo kūrybiniuose darbeliuose. „Gerumas – tai ramuma, gerumas – tai švelnus žmogus, gerumas – tai laiminga ir gera šeima, gerumas tai kai padedi kitam, gerumas tai meilė, gerumas tai žaidimai, gerumas – tai džiaugsmas ir daug juoko...“ – tai vaikų mintys. Projekto metu piešėme gerumo žiedą ir parengėme piešinių parodą „Mano gerumo žiedas“. Taip pat projekto metu žaidėme įvairius žaidimus, vaidinome, dainavome. Projektas tęsiasi.

Vyresnioji bibliotekininkė D. Runavičienė