Sėkmingas pasirodymas Aukštaitijos bibliotekininkų kultūros ir sporto sąskrydyje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27 Panevėžio r. sav. bibliotekos komanda

Jau penktus metus Aukštaitijos bibliotekų komandos rinkosi į tradicinį kultūros ir sporto sąskrydį. Šiais metais jis vyko nuostabiame Kupiškio rajono gamtos kampelyje - pusiasalyje, vadinamame "Uošvės liežuviu".

Jau penktus metus Aukštaitijos bibliotekų komandos rinkosi į tradicinį kultūros ir sporto sąskrydį. Šiais metais jis vyko nuostabiame Kupiškio rajono gamtos kampelyje - pusiasalyje, vadinamame "Uošvės liežuviu". Dvi dienas trukusiame susitikime bibliotekininkai ne tik bendravo su kolegomis, dalijosi patirtimi, bet ir rodė menines programas, dalyvavo kūrybinėse užduotyse bei varžėsi sporto rungtyse. Visus priėmusi Kupiškio rajono viešosios bibliotekos komanda pateikė ne vieną staigmeną. Labai gražiai pristatytos Kupiškio miesto meninės detalės, jas įtraukiant į komandų užduotis.
Gausi Panevėžio rajono viešosios bibliotekos komanda „Spiečius“ puikiai pasirodė visose sąskrydžio rungtyse ir iškovojo II vietą. Už atskiras užduotis ir rungtis komanda buvo apdovanota medaliais ir diplomais bei dovanomis. Absoliučiai geriausiai mūsų komanda pasirodė virvės traukimo rungtyje, stovyklavietės pristatymo konkurse. Geri baidarių estafetės ir kiti rezultatai.
Bibliotekininkai vakarojo prie laužo, šoko ir dainavo, o vidurnaktį dangun paleido žibintus nuo visų Aukštaitijos bibliotekų.
Kitais metais sąskrydį ruoš kolegos iš Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos.