Panevėžio rajono literatų sambūris „Kūrybos pašaukti“

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27 Panevėžio rajono literatų susitikimas

Gegužės 23 d. Panevėžio rajono bibliotekoje  vyko rajono literatų susitikimas. Į bibliotekos kvietimą atsiliepė ir atvyko aštuoniolika eiliuotojų iš įvairių rajono kampelių. Susirinkusius pasveikino bibliotekos direktorė Rūta Bagdonienė.

Bibliografė kraštotyrai Vidmanta Trečiokienė pakvietė literatus  papasakoti apie save ir paskaityti sukurtas eiles. Eilėmis liejosi autorių nuoširdumas, sklindantis iš sielos gelmių. Žmogui reikia išsakyti savo džiaugsmą, skausmą ir tuo pasidalinti  su kitais. O kodėl ne eilėmis, jei žodis veja žodį?

Sutarėme toliau bendrauti, puoselėti  kūrybines tradicijas, pritraukti daugiau kūrybingų, rašančių žmonių. Dėkojame visiems svečiams, praturtinusiems mūsų biblioteką dovanotais savo kūrybos leidiniais, nes kiekviena knyga - tai žmogaus kūrybos lobis.