Biblioteka augina skaitytoją: „Maminukų akademija“

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:26
Įgyvendinimo vieta: Panevėžio rajonas: bibliotekos, bendruomenių namai, vaikų lopšeliai-darželiai
Įgyvendinimo laikas: 2017 03 01 - 2017 11 30.
Projekto veikla:

Projekto tikslas – skatinti vaikų skaitymo įgūdžių ugdymą, didinti tėvelių motyvaciją skaityti vaikams knygas. Vaikučiai su savo tėveliais į netradicinę skaitymo ir pažinimo erdvę renkasi klausytis pasakų, kurios pateikiamos inscenizuotai, neįprastai, nes aplikacijoms ir užsiėmimams pasitelkiamos butyje naudojamos medžiagos (makaronai, miltai, krakmolas, actas ir t.t.). „Maminukų akademijoje“ lavinama vaikų vaizduotė, smulkioji ir stambioji motorika, turtinamas žodynas, skatinamas smalsumas ir kūrybiškumas o svarbiausia meilė skaitymui ir knygoms.

Projekto tikslinė grupė: Panevėžio rajono 1 – 3 metų vaikai  ir jų tėveliai
Projekto finansavimas: Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija
Projekto vadovas: Laura Čekanauskienė