Smilgių seniūnijos gyventojų psichinės sveikatos stiprinimas

Atnaujinta: Antradienis, 24 gegužės 2022 08:55
Įgyvendinimo vieta ir užsiėmimų laikas                   

Smilgių seniūnija

Įgyvendinimo laikas 2022 balandžio-spalio mėn.
Projekto veikla

Stiprinti Smilgių seniūnijos gyventojų psichinę sveikatą biblioterapinėmis ir „istorijų pasakojimo“ (storytelling) veiklomis, pristatyti bei paaiškinti ir kitus teigiamai psichinę sveikatą veikiančius būdus – vaistažolių naudojimą, sporto, judėjimo, bendruomeniškai leidžiamo laisvalaikio svarbą.
Numatyta 10 biblioterapinių užsiėmimų vaikams ir 1 – suaugusiems; ekskursija į vaistažolių ūkį; edukacijos „Vaistažolių rinkimo pradžiamokslis“, „Vaistingųjų ir maistingųjų augalų savybių išsaugojimas liofilizuojant“ bei „Kaip sportuoti namuose ir įveikti stresą?“; medžiagos apie Smilgių seniūnijos gyventojus, auginančius vaistažoles ir naudojančius gydymo ar profilaktikos tikslais, surinkimas ir trumpų video siužetų „Mano vaistažolių lysvėje...“ publikavimas fb puslapyje „Smilgių biblioteka“

Projekto tikslinė grupė Smilgių seniūnijos gyventojai, susiduriantys su streso įveikimo problema: 100 vaikų iki 14 m. amžiaus, 80 suaugusiųjų (tame tarpe ir pensininkų)
Projekto finansavimas Lėšos iš Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos 800 eur, įstaigos lėšos – 100 eur, kt. šaltiniai – 150 eur.
Projekto vadovas ir kontaktinė informacija

Smilgių vyresn. bibliotekininkė Almonė Šalkauskienė,
Darbovietės adresas – Panevėžio 1, Smilgiai, Panevėžio r.
Telefonas - (8 45) 58 02 18
Elektroninis paštas - Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.