• Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) programa „Etninės kultūros pažinimas“ (2019 m.)

Įgyvendinimo vieta ir užsiėmimų  laikas

Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ramygalos biblioteka.

Kiekvieną trečiadienį 15 – 17 val.

Įgyvendinimo laikas 2019-02-01 — 2019-12-31
    Projekto veikla: Neformaliojo vaikų švietimo programos „Etninės kultūros pažinimas“ tikslas- skatinti žingeidumą, pastabumą, domėjimąsi tradicijomis, papročiais, prasmingą bei aktyvų dalyvavimą veikloje kaupiant etnokultūrinę patirtį. Plėsti istorinio gamtinio ir kultūrinio gimtinės pažinimo ribas. Ugdyti asmenybę, besididžiuojančią savo tautine kultūra, suvokiančią save kaip tos kultūros puoselėtoją.
    Projekto tikslinė grupė 8-12 metų vaikai
    Projekto finansavimas Tikslinės lėšos, skirtos savivaldybei mokinių ugdymui pagal neformaliojo švietimo programas
    Projekto vadovas ir kontaktinė informacija Marytė Čeponienė, Tel. (8 45) 59 12 22, el. paštas: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
  • Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) programa „Etninės kultūros pažinimas“ (2020 m.)

Įgyvendinimo vieta ir užsiėmimų  laikas

Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ramygalos biblioteka.

Kiekvieną trečiadienį 15 – 17 val.

Įgyvendinimo laikas 2020-02-01 — 2020-12-31
    Projekto tikslinė grupė 8-12 metų vaikai
  • Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektas „Menas - sveikatai“

Įgyvendinimo vieta Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Miežiškių biblioteka
    Įgyvendinimo laikas 2018 metų mėnesiai: rugsėjis-lapkritis.
    Projekto veikla Projekto veiklomis siekiama vaikams ir paaugliams, pasitelkus kūrybines meno terapijos popietes ugdyti vaikų ir suaugusių kūrybiškumą, puoselėti ir gerinti emocinę ir dvasinę projekto dalyvių būseną kuri yra labai svarbi kiekvieno žmogaus sveikatai. Siekti teigiamai veikti projekto dalyvių emocinius įgūdžius, praplėsti intelektinę patirtį. Ugdyti kūrybiškumą, puoselėti meninį sąmoningumą individualų ir bendruomenės gerovę.
    Projekto tikslinė grupė Projektas skirtas Miežiškių gyventojams, senjorams, negalią turintiems asmenims, vaikams, moksleiviams. Projekte dalyvaus 20 asmenų. Įvairaus amžiaus suaugę ir vaikai
    Projekto finansavimas Panevėžio rajono savivaldybės lėšos iš Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos
    Projekto vadovas ir kontaktinė informacija Violeta Karklytė, tel. (8 45) 59 92 51, el. paštas: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.
  • Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektas „Paauglių dialogas su gyvenimu: iššūkiai, kova ir laimėjimai“

Įgyvendinimo vieta Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Liūdynės biblioteka
    Įgyvendinimo laikas 2019 m. gegužės – spalio mėn.
    Projekto veikla Projektas skirtas psichikos sveikatos stiprinimui, savižudybių, patyčių ir smurto prevencijai bei paauglių užimtumo didinimui. Projektui įgyvendinti bus rengiamos edukacinės programos, susitikimas su psichologe, organizuojama studijos „Savęs pažinimo ir saviugdos“ dailės terapija paaugliams, vasaros dienos stovykla paaugliams „Saugi aplinka- saugus aš!“ ir kt.
    Projekto tikslinė grupė 3- 11 klasių Liūdynės bibliotekos skaitytojai ir gyventojai
    Projekto finansavimas Panevėžio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa
    Projekto vadovas ir kontaktinė informacija Vyresn. bibliotekininkė Žana Sirvydė, tel. (8 45) 55 53 26, el. paštas: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Subkategorijos