Šilagalio kaimo jubiliejus - Audriaus Mikeliūno fotografijų parodoje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27 Parodos autorius Audrius

Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Beržų 50) iki lapkričio 10 d. eksponuojama Audrius   Mikeliūno fotografijų paroda „Jubiliejinės šventės dalyviai: Šilagaliui -  640 metų.“
Audriui tai pirmoji paroda. Kaip pats autorius sako,“ sulaukęs  16 metų, dovanų gavau fotoaparatą. Tada ir buvo pirmoji, labai trumpa pažintis su fotografija“.

Noras gilintis į fotografijos paslaptis atėjo vėliau, įsigijus fotoaparatą, liaudiškai „muiline“ vadinamą, o dovanų gautas skaitmeninis aparatas ir pirmieji, gan vykę bandymai iš kelionių, bei šiaip gražių ir ne tiek gražių vaizdų pavykę atspindėjimai skatino pasidalinti sukurtomis fotografijomis su kitais.
Bibliotekininko specialybę įsigijęs Vilniaus universitete Audrius rajono bibliotekose darbuojasi jau ne vieni metai. Kurį laiką dirbo dabar nebeegzistuojančios Paukštininkystės bandymų stoties tuometėje mokslinėje-techninėje bibliotekoje. Ją panaikinus, 1999-aisiais kelias nuvedė į Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Šilagalio filialą. Ten darbuojasi iki šiol.
Šilagalio kaimas šiemet šventė 640 – ies metų jubiliejų. Įspūdinga šventė sutraukė daugybę žiūrovų: ir jaunų, ir senų, ir mažų. Juos galite pamatyti be galo jaukiose, bendravimo šiluma dvelkiančiose Audriaus fotografijose.
Parodos pristatymas vyks spalio 24 d. 13 val.
Maloniai kviečiame.

Beržų g. 50 LT-36145