Raguvoje – kuriančių senjorų šventė

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27 Senjorai

Raguvos bibliotekoje daug dėmesio skiriama talentingiems krašto žmonėms: renkama medžiaga apie jų kūrybą, organizuojami renginiai. Vienas jų - projekto „Šviesos link“ renginys „Gyvenimo sūpuoklėse“,  sukvietęs kuriančiuosius į netradicinę, tačiau kūrybišką aplinką – krašto poeto Povilo Kulvinsko sodybą.

Šiame susibūrime svarbiausia buvo – poezija. Ji skambėjo visur P.Kulvinsko ąžuolų parke, pievose, sodyboje. Savo eiles skaitė ir Raguvos krašto poetė Janina Jakimavičiūtė Baltušnikienė. Raguvos bibliotekos darbuotoja  V. Gailiušytė, įrašinėdama eiles į diktofoną, pažadėjo kraštiečių eiles išsaugoti CD formate.
Po renginio buvo aplankyta poetės J. Baltušnikienės gimtoji sodyba Kirmėliuose, ant kalnelio šnarančios pilkapių kapinaitės, padėta gėlių prie gimtojo kryžiaus.
Ruduo – žavus metas, kai gamta išskleidžia nuostabaus grožio ir įvairovės spalvų paletę. Kur bepažvelgsi – atsiveria puikūs paveikslai, širdį skatinantys pradžiugti. Viena mintis gena kitą, rikiuojasi žodžiai ir gimsta poezija. Labai džiaugiamės, kad gražią rudens popietę pasibuvome kartu su poezija....

Informaciją pateikė V.Gailiušytė

Beržų g. 50 LT-36145