Gyvenimas su vaikais. Naujausia Aurimos Dilienės knyga jau bibliotekoje

Atnaujinta: Penktadienis, 20 gegužės 2022 10:26 Dilienė A. Gyvenimas su vaikais

Biblioteką jau pasiekė naujausia psichoterapeutės Aurimos Dilienės (Prancūzija) knyga “Gyvenimas su vaikais : nereikia vaikų auklėti, reikia su jais gyventi“ Autorė mums jau žinoma iš knygų „ Privati praktika : psichoterapeutės užrašai“, „Šeima komandinis žaidimas“, „Laiškai iš Bordo“.

Naujausią savo knygą autorė pristato taip : „Ši knyga ilgai brendo ir štai pagaliau aš ją parašiau. Joje sutalpinau visą savo ilgametę terapinę patirtį – dvidešimt aštuoneri žmogaus asmenybės augimo, vystymosi, brendimo metai: kas juose vyksta, žingsnis po žingsnio, krizė po krizės, galimybė po galimybės įgyti naujas savybes. Daug mokslinės informacijos, naujausi tyrimų duomenys – viską sudėliojau „į lentynėles“ kad būtų galima lengvai rasti, iškilus klausimui – atsiversti ir pasitikslinti, sužinoti ir pamatyti situaciją naujai. Šalia to išdrįsau papasakoti visą savo pačios asmeninę vaikų auginimo, gyvenimo su jais istorija – taip pat dvidešimt aštuonerius metus, nuo pirmo vaiko gimimo iki dabar.“ Knyga skiriama tėvams, pedagogams, auklėtojams, seneliams, auklėms, studentams, šeimos gydytojams, psichologams, visiems besidomintiems vaikų auklėjimu ir ugdymu.
Labai visų atsiprašome už nekokybišką renginį ir siūlome pasižiūrėti knygos autorės Aurimos Dilienės ir jos leidėjos Giedrės Pūrienės pokalbio.
Taipogi rekomenduojame susisiekti su Aurima Diliene pedagogams, darželių auklėtojams, nes autorė mielai rengia nemokamus virtualius susitikimus, įvairias konsultacijas.

Parengė D. Pamerneckytė

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys

Tel. (8 45) 58 70 50
El. p info@panrbiblioteka.lt
Įstaigos kodas: 190402747

Skaitytojai aptarnaujami:
I–V 10.00–18.00, VI 10.00–16.00
Tel. (8 45) 58 70 48