Bibliotekų paslaugos nuo liepos 1 d.

Skelbimas

Nuo liepos 1 d. pusę metų Lietuvoje galiojęs karantinas yra atšaukiamas, tačiau tebegalioja paskelbta valstybės lygio ekstremali situacija ir su tuo susiję Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimai.

Remiantis jais, bibliotekoje paslaugos teikiamos tokia tvarka:
Leidinių išdavimas ir grąžinimas
Leidiniai išduodami įprasta tvarka – skaityklose. Paskolintus leidinius skaitytojai gali grąžinti į biblioteką iš kurios leidinys paimtas, arba savitarnos įrenginiu (Beržų g. 50, prie įėjimo į biblioteką).
Pasibaigus karantinui delspinigiai už vėluojamus grąžinti leidinius vėl skaičiuojami (nuo liepos 12 d.).
Kitos paslaugos
Bibliotekose galima naudotis viešosios interneto prieigos kompiuteriais. Esant vartotojų srautui, vieno seanso vienam vartotojui trukmė – 1 val. Taip pat lankytojai gali naudotis ir nemokamu belaidžio interneto ryšiu.
Būtina išankstinė registracija į visus renginius vykstančius bibliotekų patalpose.
Saugumo reikalavimai
Bibliotekose tarp personalo bei vartotojų ar vartotojų grupių užtikrinamas ne mažesnis kaip 2 metrų atstumas.
Taip pat primename, kad bibliotekose vyresniems nei 6 m. lankytojams būtina dėvėti apsaugines veido kaukes (išskyrus, kai žmogus kaukės negali dėvėti dėl negalios). Prie įėjimo į biblioteką prašome dezinfekuoti rankas, o viduje laikytis saugaus atstumo.

Lankytojai, kurie turi akivaizdžių ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz. karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas), neaptarnaujami.

Informaciją parengė skaitytojų aptarnavimo sk. vedėja Rima Karpinskienė

Beržų g. 50 LT-36145