„Kaimiška paroda“ kviečia užsukti į biblioteką

Atnaujinta: Ketvirtadienis, 17 birželio 2021 16:41 K. Preidžiaus paroda

Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje eksponuojama biržiečio tautodailininko Kęstučio Preidžiaus tapybos darbų „Kaimiška paroda“. Kęstutis Preidžius - kilimo nuo Biržų, tikras gamtos vaikas: gimė ir augo kaime, įkvėpimo savai kūrybai semiasi kaimo gyvenime, gamtoje.

Susidomėjęs tapyba ne tik įsiliejo į biržiečių tautodailininkų gretas, bet ir tapo jų vadovu. Nuo 2006 metų turi meno kūrėjo statusą. Mėgstamiausi žanrai - natiurmortas ir peizažas.
„Kūryboje esu realistas, todėl vaizduojamų daiktų forma, jų tikslumas yra ypatingai svarbu. Tapytojų kalba šnekant, mėgstu tiksliai suskaičiuoti medžių šakas, žolių stiebus, varpų grūdus, vandens bangeles...“ – sako autorius.
Tokie štai realistiški, o kartu ir romantiški, kaimo ramybe ir jaukumu dvelkiantys darbai laukia jūsų Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Beje, mėgautis kaimiška vasaros ramybe puikiai padės ir gera knyga. O jų mūsų bibliotekoje netrūksta.
Kviečiame!
Paroda veiks iki rugpjūčio 1 d.

D. Pamerneckytė

Beržų g. 50 LT-36145