Paroda „Kultūrinės atodangos“

Panevėžio rajono savivaldybėje eksponuojama bibliotekos parengta kilnojamoji paroda „Kultūrinės atodangos“. Šioje parodoje pristatomas Panevėžio rajono kultūros paveldas: istorinės atminties paminklai, žymintys svarbiausius Lietuvos įvykius, gamtos paminklai, dailės paveldas, architektūros paveldas.

Kilnojamąją parodą sudaro dvylika stendų: pristatomi visų rajono seniūnijų kultūros paveldo registriniai objektai bei vienas kitas seniūnijai svarbus neregistrinis objektas.
Prie paveldo objektų, kurie įtraukti į Kultūros vertybių registrą, nurodomas unikalus objekto kodas, kurį įvedę svetainėje, galite susipažinti su registro pateikta informacija.
Paveldo objektų nuotraukų autorius Petras Juknevičius.
Paroda „Kultūrinės atodangos“ parengta vykdant projektą „Praeitis įprasmina dabartį“, kurį parėmė Lietuvos kultūros taryba ir Panevėžio rajono savivaldybė.

Parodą virtualiai žiūrėti čia.

Parengė: V. Trečiokienė

Beržų g. 50 LT-36145