Bibliotekoje viešėjo Donatas Katkus ir Rasa Murauskaitė

Donato Katkaus knygos pristatymas

Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko apskrities G. Petkevičaitės – Bitės bibliotekos projekto „Literatūros ir kino dienos XII“ renginys – knygos „Atsiminimai iš Rokantiškių“ sutikimas ir susitikimas su jos autoriais LMTA profesoriumi Donatu Katkumi ir muzikos kritike, radijo laidos „LRT klasika“ vyriausiąja redaktore Rasa Murauskaite.

Renginį vedė G. Petkevičaitės – Bitės renginių organizatorė Elvyra Pažemeckaitė. „Ši knyga yra mano bandymas prisiminti tuos žmones, kuriuos sutikau. Man baisiausias sąžinės graužimas yra tai, kad užmiršęs esu. Tiek daug užmiršęs žmonių... Daugybė tomų galėtų būti apie tuos žmones, kuriuos sutikau, kurie buvo puikūs, talentingi, kurie daug ką padarė“, - kalbėjo žymus muzikas Donatas Katkus. „Užrašai iš Rokantiškių“ rekomenduojama visiems, besidomintiems muzikiniu kultūriniu ar žymių žmonių gyvenimu.

Dėkojame renginio organizatoriams, dėkojame žiūrovams ir primename, kad renginio vaizdo įrašą bus galima pamatyti Youtube sklaidos kanale

Parengė D. Pamerneckytė

Beržų g. 50 LT-36145