Bibliotekoje - skambantys keraminiai indai

Atnaujinta: Antradienis, 13 balandžio 2021 08:14 Grojantys indai

Kūrybingų , darbščių ir labai mylinčių meną žmonių klubas „Savos erdvės“ nepaliauja stebinti savo fantazija, išmone, drąsiomis idėjomis ir darbų gražumu.

Praeitais metais gimęs ir įgyvendintas sumanymas - muzikiniai keramikos instrumentai - išsirutuliojo į tęsinį : vasaros kūrybinio simpoziumo dalyviai kūrė keraminius muzikinius indus. „Šiemet keramika, prakalbinanti muziką, bus ne tik daili, bet ir praktiška. Kuriami muzikos instrumentai – indai: galima ir maistą sudėti, ir muziką išgauti, - pasakoja „Savų erdvių“ klubo įkūrėja Laima Kiškienė.
Kasmet į vasaros plenerus Ramygaloje renkasi dalyviai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Čia dalijamasi patirtimis, idėjomis , mėgaujamasi bendravimu, kūryba, o vėliau šio kūrybinio darbo vaisiai eksponuojami parodose . Pastarosios dvi skambančios parodos iš tiesų yra nerealios : eksponatai atgyja tik juos pažįstančiose rankose, tad parodoje vertėtų lankytis su gidu. Na, o šiuo atveju jums pagelbės virtualus instrumentų parodos pristatymas. Neturėdami galimybių pasikviesti parodos kūrėjų į biblioteką, naudojamės Biržų krašto muziejaus „Sėla“ sukurtu filmuku ir siūlome paklausyti skambančių indų muzikos.

Parengė D. Pamerneckytė

 

 

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys

Tel. (8 45) 58 70 50
El. p info@panrbiblioteka.lt
Įstaigos kodas: 190402747

Skaitytojai aptarnaujami:
I–V 10.00–18.00
Tel. (8 45) 58 70 48