Knygos pasaulio pažinimui

Atbundanti gamta kviečia pažvelgti į aplinkinį pasaulį – kiek čia reikia visko pamatyti, pažinti, suprasti! Ne bėda jei ko nors nežinote - bibliotekų lentynose gulinčios knygos, sukaupusios klodus išminties, pilnos žinių, laukia jūsų.

Parodoje „Knygos savęs ir pasaulio pažinimui“ pateikiamos knygos ne tik viena aktualiausių temų - klimato kaitos tema, bet ir atskleidžiančios  gamtos paslaptis, įdomybes ir nenupasakojamai svarbią jos naudą. Parodoje galima rasti keletą naujų knygų apie pačias mažiausias gyvybės formas,  pasaulio sandarą, vystymąsi ir mūsų, žmonių, jam keliamas grėsmes.
Balta ir šalta šiemetinė žiema ne tik lepino mus žiemiškais džiaugsmais ir leido grožėtis nerealia , seniai matyta snieguota gamta, bet  suteikė ir  šiek tiek vilties – gal ne viskas neatitaisomai prarasta? Gal klimato kaita – tik dar viena sąmokslo teorija, kurių dabar apstu interneto platybėse? Gal viskas ne taip blogai? Deja, knygos teigia ką kita. Bet visada palieka ir dalelę vilties...
Paskaitykite!

Knygas iš anksto galite užsisakyti čia

Parengė D. Pamerneckytė