Kviečiame mokytis iš namų - junkitės prie EBSCO duomenų bazės virtualių seminarų

Ieškantiems informacijos moksliniam darbui, besidomintiems naujausiomis publikacijomis, norintiems rasti knygų mokslams ir laisvalaikiui, siūlome naudotis prenumeruojamomis duomenų bazėmis. Biblioteka prenumeruoja pasaulyje garsią, itin išsamią duomenų bazę – EBSCO.

Ja galima naudotis ir namuose, gavus nuotolinę prieigą : (dėl prieigos kreiptis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel.: 845 580748). Pradžiai kviečiame prisijungti prie EBSCO Publishing duomenų bazės virtualių mokymų, kuriuose susipažinsite su paieškos subtilybėmis. Mokymus rengia EBSCO duomenų bazės atstovai. Seminarai vyks anglų kalba, būtina išankstinė registracija.

Kovo mėnesio temos:

Mikro sesija: Paieškos režimų taikymas „EBSCOhost“ (30 minučių)
Data: kovo 4 d. Laikas: 14 val.
Registruotis
Šių mokymų metu paiešką atliksime įvairiais būdais, naudodamiesi keturiais paieškos režimais, esančiais EBSCOhost platformoje. Tai svarbu, nes pakeitus paieškos režimą rezultatai gali būti dar aktualesni ir tikslesni.

EBSCO duomenų bazės prieinamos per nacionalinę licenciją Latvijoje ir Lietuvoje (60 minučių)
Data: kovo 10 d. Laikas: 11.30 val.
Registruotis
Mokymų metu apžvelgsite EBSCO duomenų bazes, prieinamas institucijoms pagal nacionalinę licenciją Latvijoje ir Lietuvoje. Iš dalies į paketą įtrauktos „Academic Search ™ Complete“ ir „Business Source® Complete“ duomenų bazės yra tarp dažniausiai naudojamų mokslo šaltinių pasaulyje.

EBSCO el. knygų naudojimas (45 minutės)
Data: kovo 16 d. Laikas: 12.30 val.
Registruotis
Praktiniai mokymai, kurių metu dalyviai išmoks:
– kaip naudotis EBSCO elektroninėmis knygomis internete;
– kaip atsisiųsti visą elektroninę knygą;
– kaip išsaugoti elektroninės knygos skyrių;
– kaip naudotis elektroninėmis knygomis išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir skaityklėse.

Susipažinimas su Vidurio ir Rytų Europos akademiniais šaltiniais
Data: Kovo 24 d. Laikas: 11:30 (EET) (60 minučių)
Registruotis
Atnaujintas Vidurio ir Rytų Europos akademinis šaltinis (CEEAS). Ši daugiadalykė ir daugiakalbė duomenų bazė, turinti daugiau nei 1940 pavadinimų, apima daug dalykų, įskaitant verslą, ekonomiką, istoriją, STEM ir teisę. Šios sesijos metu mes apžvelgsime turinį ir praktinius paieškos niuansus.

EEBSCO ištekliai medicinos studijoms (60 minučių)
Data: kovo 26 d. Laikas: 11.30 val.
Registruotis
Sesijos metu apžvelgsite svarbiausius EBSCO išteklius, naudingus medicinai ir studijoms, susijusioms su sveikatos mokslais. Be duomenų bazių turinio aptarimo, bus pristatytos turimos elektroninės knygos panašiomis temomis. Sesija baigsis paieškos seminaru „EBSCOhost“ platformoje.

Registruokitės ir dalyvaukite!

Beržų g. 50 LT-36145