Konferencija „Savanoriui, švietimo viceministrui ir tremtiniui Kazimierui Masilūnui - 110 metų“

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27  Konferencija „Savanoriui, švietimo viceministrui ir tremtiniui Kazimierui Masiliūnui – 110 metų“

Bistrampolio dvare vyko konferencija „Savanoriui, švietimo viceministrui ir tremtiniui Kazimierui Masiliūnui – 110 metų“. Dalyvavo Panevėžio kraštiečių klubas „Tėviškė“, Lietuvos moterų lygos Panevėžio skyrius, Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla.

Konferencija prasidėjo Mykolo Karkos pagindinės mokyklos Jaunųjų gitaristų muzikiniu pasveikinimu.  Lietuvos moterų lygos Panevėžio skyriaus pirmininkė Liudvika Knizikevičienė - konferencijos vedėja.

Pranešimus skaitė Alfredas Paberžis, Mykolo Karkos pagr. m-klos direktorius, vyresnysis istorijos mokytojas, Rūta Bagdonienė, Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė, Stasė Mikeliūnienė, bibliografė, Vidmanta Trečiokienė, Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliografė kraštotyrai, Juozas Brazauskas, vysk. Kazimiero Paltaroko gimnazijos istorijos mokytojas ekspertas, Lionė Lapinskienė, Mykolo Karkos pagr. m-klos lietuvių kalbos mokytoja ekspertė, Marytė Čeponienė, Ramygalos bibliotekos vedėja.

Į konferenciją atvyko ir prisiminimais pasidalijo Kazimiero Masiliūno  duktė  Danutė Masiliūnaitė-Zorubienė (Vilnius) ir sūnus Vytautas Masiliūnas (Klaipėda). Rajono bibliotekos parengta paroda „Savanoris, pedagogas, viceministeris Kazimieras Masiliūnas iš Bistrampolio“ sudomino konferencijos dalyvius ir svečius.

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys