LSŠA kviečia mokytis ir keliauti, neiškėlus kojos iš namų

Lapkričio 14-20 dienomis Lietuvoje vyksta 21-osios suaugusiųjų mokymosi savaitės „Susitikime mokytis. Kartu mes galim!“ renginiai.

„Mokymasis gali padėti išgyventi šiandieninėje, dėl COVID-19 pandemijos neužtikrintoje situacijoje. Jis neleis galvoje siautėti liūdnoms mintims, pulti į neviltį ir depresiją, praturtins mūsų patirtį įdomiais dalykais, paskatins geriau pažinti save ir pačius artimiausius žmones“, - skelbia akcijos organizatoriai. Suaugusiųjų mokymosi savaitę rengia Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija, bendradarbiaudama su įvairiomis suaugusiųjų švietimo, kultūros, verslo, bendruomeninėmis institucijomis.

Panevėžio r. savivaldybės viešoji biblioteka, įsijungdama į savaitės veiklas, organizuoja nuotolinius skaitmeninio raštingumo mokymus gyventojams, bei kviečia pasidomėti renginių programa ir dalyvauti virtualiuose susitikimuose su mokymusi įvairiose Lietuvos vietose: PROGRAMA

Parengė E.Grucienė

Beržų g. 50 LT-36145