Svarbi informacija bibliotekos lankytojams

Nuo 2020 11 06 lankytojai bibliotekoje aptarnaujami tik bekontakčiu būdu. Karantino metu šeštadieniais biblioteka nedirbs. Knygos bus išduodamos tik iš anksto jas užsisakius elektroniniame kataloge, telefonu (8 45) 58 70 48, el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

KNYGŲ IŠDAVIMAS
• Užsakytos knygos bus išduodamos Viešojoje bibliotekoje (Beržų g. 50) darbo dienomis nuo 10 val. iki 18 val.
• Knygos išduodamos laikiname išdavimo punkte prie pagrindinio įėjimo į biblioteką. Vienu metu knygas pasiimti galės 1–2 žmonės, todėl labai svarbu atvykti sutartu laiku, arba prieš tai paskambinus telefonu (8 45) 58 70 48.
• Prašome bendradarbiauti ir klausyti nurodymų: kantriai laukti, laikantis saugaus atstumo, klausyti ir vykdyti bibliotekos darbuotojų prašymus, dėvėti apsaugines kaukes, naudotis prie įėjimo esančiu dezinfekciniu rankų skysčiu.
• Lankytojai, atsisakę laikytis nustatytų saugos taisyklių, aptarnaujami nebus.
KNYGŲ GRĄŽINIMAS
• Knygas grąžinti galima be eilės, pasinaudojant knygų grąžinimo dėže.
• Grąžinamos knygos yra karantinuojamos 48 val. ir tik po to išduodamos skaitytojams.
KITOS PASLAUGOS
• Kitos bibliotekos paslaugos (skaityklos, kompiuteriai, mokymai, edukacijos, renginiai) laikinai nebus teikiamos.
Jei turite klausimų, skambinkite tel. (8 45) 58 70 48.
• Primename, kad bibliotekoje nerekomenduojama lankytis asmenims jaučiantiems bet kokius kvėpavimo takų infekcijos simptomus (pakilusi temperatūra, sloga, kosulys, dusulys, gerklės skausmas, čiaudėjimas, ašarojimas
Dėkojame bibliotekos lankytojams už supratingumą ir atsakingumą.

Informaciją parengė Rima Karpinskienė

Beržų g. 50 LT-36145