Susipažinkite – knygų naujienos virtualiai

Khemiri J. H. Viskas, ko neprisimenu

Pasižvalgius po virtualias knygų naujienų lentynas lengviau susirasti įdomią knygą. Atidarius šią nuorodą išvysite   daugiau naujų leidinių, papildžiusių bibliotekos fondus.   Vienas jų -  populiaraus šiuolaikinio švedų rašytojo Khemiri J. H. romanas  „Viskas, ko neprisimenu“, atsidūręs greta Augusto Strindbergo ir Selmos Lagerlöf kūrinių.

Romaną Švedų institutas įtraukė į 10-ies geriausių švedų knygų, kurias būtina perskaityti, sąrašą .

Stokholme žūsta jaunas žmogus. Jo mirtis priverčia draugus susimąstyti – gal ir jie kalti?  Jaunuolis žūna, kai jo vairuojamas automobilis atsitrenkia į medį. Neaišku, ar nelaimė yra tik atsitiktinumas, ar šį įvykį nulėmė suicidiniai motyvai? Neįvardytas rašytojas nusprendžia iš fragmentų atkurti Samuelio gyvenimą...

Parengė D. Pamerneckytė

Beržų g. 50 LT-36145