O jei atrastumėt plokštelių magiją...

Kai jau iškalbėti visi pokalbiai, perskaitytos visos namie turimos knygos siūlome prisiminti pamiršta sena: vinilo plokštelių klausymą.

Gal tarp senienų kur nors užsigulėjo patefonas? Gal dar atsirastų keletas senų plokštelių? Jeigu taip – štai jums ir nauja atrakcija.   Na, o jei  net senoj palėpėj ar sandėliuke neberandate patefono ar užsilikusių plokštelių – ne bėda.  Šį malonų užsiėmimą jums siūlo rajono viešoji biblioteka, savo fonduose turinti virš 300 plokštelių ir skolindama jas į namus. Plokštelių  yra visokiausių: klasikos, liaudies muzikos, džiazo įrašų. Ir netgi literatūros kūrinių: poezijos, romanų  ištraukų, vaikiškų pasakų. Šaunu būtų paklausyti mažiesiems vakarais. O vyresnio amžiaus žmonėms – nostalgiškai prisiminti senus gerus laikus.
Rajono viešoji biblioteka prieš karantiną  rengė plokštelių pristatymus kaimo bibliotekose „Nostalgijos dulkės ant juodojo disko“ Labai tikimės, kad ši veikla neužilgo bus tęsiama.

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys