Biblioteka siūlo elektroninių knygų išteklius

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:30 Skaitykite el. knygas

Bibliotekos nenustoja veikti nuotoliniu būdu, tad siūlome galimybę skaityti knygas virtualiai.  Portale ibiblioteka.lt galima rasti ir skaityti   daugiau kaip 2 000 el. knygų. Iškilus neaiškumams konsultuojame telefonu, (845) 587048,  el. paštu: skaitykla2@panrbiblioteka.

KUR? Užsisakyti el. knygas labai paprasta! Visiems, turintiems LIBIS skaitytojo pažymėjimą, papildomai užsiregistruoti nereikia – norint naudotis visomis portalo paslaugomis tereikia prie jo prisijungti.

Jeigu neturite LIBIS skaitytojo pažymėjimo, galite užsiregistruoti portale ibiblioteka.lt dviem būdais: arba tik registruotis portale, arba užsisakyti skaitytojo bilietą ir kartu užsiregistruoti. Visos portalo paslaugos pritaikytos ir mobiliesiems įrenginiams. El. knygoms skaityti yra būtinas interneto ryšys.
KADA? Pasiskolintas el. knygas galima skaityti 14 kalendorinių dienų (yra galimybė šį laikotarpį pratęsti du kartus) bet kur, kur jums patogu. Vienu metu galima skaityti ne daugiau kaip 2 el. knygas.
KAIP?  Patogiai. Keiskite šrifto dydį, teksto ir fono spalvą. Pagrindiniame knygos lauke taip pat galima užsirašyti kilusias mintis, įvertinti knygą, kurti savo leidinių kolekcijas, knygoms priskirti reikalingas paieškos žymas.

El. knygų sąrašą rasite čia:
Smagaus el. knygų skaitymo!

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys