Parodos "Vienuoliktųjų Vasaros Vidurdienio Vaikai" autorius lankėsi bibliotekoje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27 Pasakoja autorius

Viešosios bibliotekos galerijoje įvyko ilgai lauktas susitikimas su parodos „Vienuoliktųjų Vasaros Vidurdienio Vaikai“ autoriumi, žymiu fotografu Virginijumi Benašu.  Ši paroda pasakoja apie pernai vasarą veikusią vaikų vasaros stovyklą G. Petkevičaitės – Bitės bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje. Kūrybinis edukacinis vaikų projektas „Vasara su Bite“ bibliotekoje vyko visą vasarą, juo buvo siekiama paminėti XIX a. pb.-XX a. pr. Panevėžio krašto rašytojos, visuomenės veikėjos, pedagogės, filantropės Gabrielės Petkevičaitės-Bitės 150-ąsias gimimo metines. Stovyklos akimirkos buvo įmažintos fotografijose ir sėkmingai keliauja per mokyklų ir bibliotekų erdves.
Daugelio projektų sumanytojas, įvairiausių idėjų įgyvendintojas, be galo mėgstantis dirbti su vaikais, parodos autorius labai nuoširdžiai ir įdomiai bendravo su į susitikimą atvykusiais Skaistakalnio pagrindinės mokyklos šeštos klasės mokiniais ir jų mokytojomis. Vaikai susidomėję apžiūrėjo fotografijų parodą, klausėsi nuotraukų atsiradimo istorijų,o mokytojos domėjosi kitais autoriaus šiuo metu vykdomais projektais. Ko gero, labiausiai suintrigavo su savo kiemo vaikais kuriama galerija „PAMATAI“, kurios veikloje dalyvauja ne tik kiemo vaikai, bet ir jų močiutės.
Daugelį savo vykdomų projektų Virginijus stengiasi kuo plačiau paskleisti  visuomenėje organizuodamas fotografijų (ir ne tik) parodas.
Ateityje tikimės ir daugiau susitikimų su šiuo įdomiu žmogumi ir jo darbais, o  pastaroji paroda bibliotekoje veiks iki gegužės 12 d.
Paskubėkite apsilankyti.

Beržų g. 50 LT-36145