„Knygų lagaminas“ atvyko į Velžio filialą

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, vykdydama skaitymo skatinimo programą, Lietuvos rajonų viešosioms bibliotekoms dovanojo knygų lagaminus, kuriuose – 72 pavadinimų knygos vaikams, išleistos 2006-2007  metais.

Vienas iš šių  lagaminų kelioms savaitėms  stabtelėjo Velžio bibliotekoje. Liepos mėn. 24 dieną vyko šių knygų pristatymas. Rajono bibliotekos vaikų skyriaus darbuotoja Vida Ambraškaitė papasakojo apie visas šiame lagamine esančias knygas, o bibliotekoje dirbantys savanoriai Annika, Maurizio ir Gokhan suvaidino K. Kolodžio pasaką  „Pinokis“. Pasakos improvizacija taip sužavėjo renginio dalyvius, kad jie  mielai įsijungė į vaidinimą.
 2008 skaitymo metai ragina ne vien skaityti, bet ir kurti. Todėl Velžio vaikučiai renginio metu pradėjo piešti iliustracijas būsimai savos kūrybos knygai.   Kviečiame  visus Velžio vaikučius apsilankyti bibliotekoje ir prisidėti kuriant knygą „Maži stebuklai – visur aplink“, pavartyti ir paskaityti knygų lagamine esančias knygas,  smagiai ir turiningai praleisti vasaros atostogas.

Vidmanta Trečiokienė
Velžio filialo vyr. bibliotekininkė

„Knygų lagaminas“ atvyko į Velžio filialą „Knygų lagaminas“ atvyko į Velžio filialą   „Knygų lagaminas“ atvyko į Velžio filialą  „Knygų lagaminas“ atvyko į Velžio filialą
 „Knygų lagaminas“ atvyko į Velžio filialą