Jordanijos kultūros vakaras

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Jordanijos kultūros vakaras

Tęsiant savanoriavimo tradicijas Panevėžio rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko“ Kultūrų vakaras“. Iš Jordanijos kilęs, šiuo metu Panevėžio apskrities NVO informacijos paramos centre dirbantis savanoris Saif Al Zregat pristatė savo šalį, jos kultūrą, istoriją, tradicijas, supažindino su paprastų žmonių kasdieniniu gyvenimu.

Renginio metu buvo demonstruojama video medžiaga, pristatyta fotografijų paroda „Aš ir mano Jordanija“. Buvo vaišinamasi tradiciniais jordaniečių patiekalais, klausomasi muzikos. Renginyje dalyvavo ir kiti šiuo metu Panevėžyje dirbantys savanoriai iš Vokietijos ir Prancūzijos bei Panevėžyje viešintis, pernai mūsų bibliotekoje savanoriavęs Maurizio Melito iš Italijos su draugais.
Fotografijų paroda veiks iki š. m. gegužės 28d.

Jordanijos kultūros vakaras Jordanijos kultūros vakaras Jordanijos kultūros vakaras

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys