Virginijos Bakšienės knygos „Gyvenimo gruodas“ pristatymas

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27

Virginijos Baksienes knygos Gyvenimo gruodas pristatymas  Vėsią rudens pavakare į Berčiūnų biblioteką gausiai rinkosi žmonės. Tądien šioje kaimo bibliotekoje buvo   dviguba šventė: vyko ilgametės kaimo gyventojos Virginijos Bakšienės knygos „Gyvenimo gruodas“ , kuriai iliustracijas piešė rašytojos marti Vaida, pristatymas ir Vaidos tėčio   V. Kalibato akvarelės bei tapybos parodos atidarymas.

Vėsią rudens pavakare į Berčiūnų biblioteką gausiai rinkosi žmonės. Tądien šioje kaimo bibliotekoje buvo   dviguba šventė: vyko ilgametės kaimo gyventojos Virginijos Bakšienės knygos „Gyvenimo gruodas“ , kuriai iliustracijas piešė rašytojos marti Vaida, pristatymas ir Vaidos tėčio   V. Kalibato akvarelės bei tapybos parodos atidarymasmas.
Susirinkę žmonės džiaugėsi turintys savo kaimo rašytoją ir sveikino  autorę su pirmąja jos knyga, linkėdami, kad ji būtų ne paskutinė. Pati autorė irgi džiaugėsi išdrįsusi „savo svajonę išleisti į laisvę“.
Daug gražių žodžių autorei pasakė bendrijos pirmininkė Marija Povilonienė . Ji taip pat pasidžiaugė  tapybos ir akvarelės darbų parodos „Realybė ir sapnai“ autoriumi V. Kalibatu, kuris aplinkinį pasaulį perkėlė ant kartono ir taip gimė nuostabūs paveikslai. Surengta pirmoji autoriaus darbų paroda šiuo metu puošia Berčiūnų bibliotekos sienas.
Ilgai  tą vakarą nesiskirstė žmonės , bendravo, džiaugėsi suėjimu, klausėsi Irenos ir Jono Cimnalomskių atliekamos liaudiškos muzikos.

                    Berčiūnų filialo Vyr. bibliotekininkė V.Skačkauskaitė

Virginijos Baksienes knygos Gyvenimo gruodas pristatymas

Virginijos Baksienes knygos Gyvenimo gruodas pristatymas

Virginijos Baksienes knygos Gyvenimo gruodas pristatymas

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys

Tel. (8 45) 58 70 50
El. p info@panrbiblioteka.lt
Įstaigos kodas: 190402747

Skaitytojai aptarnaujami:
I–V 10.00–18.00, VI 10.00–16.00
Tel. (8 45) 58 70 48