Liūdynės bibliotekoje skambėjo poezija

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

,, Mano kaimo poetai" - į tokį renginį bibliotekoje gražią saulėtą rudens dieną  sugužėjo nemažas būrys liūdyniečių . Visiems smalsu buvo sutikti naujas kraštiečių poečių knygas  - A.R.Gudavičiūtės  ,,Kas dainon nesudėta" ir Stasės Lindienės ,,Dėkoju tau, Visagali" , bei pasiklausyti eilių  iš pačių poečių lūpų. Bendruomenė sveikino savo kaimo poetes ir linkėjo sekmės bei nerūdijančios plunksnos. Jų poezijos tekstais buvo dainuotos dainos,  eilėraščius skaitė  suaugę ir vaikai. Visiems buvo graži  rudeninė šventė.

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys