Rajone startuoja „Langas į ateitį“ mokymai gyventojams

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 12:27

Didelis būrys Biržų, Rokiškio, Pasvalio ir Panevėžio rajono viešųjų bibliotekų darbuotojų dalyvavo informaciniame seminare apie projektą „E. piliečiui – paslaugos internete“. Tai – Europos socialinio fondo  finansuojamas projektas, kurios metu planuojama išmokyti gyventojus naudotis e. paslaugomis.         Seminaras vyko Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje. Projekto veiklas bibliotekininkams pristatė projekto organizatoriai – „Lango į ateitį“, VIPT asociacijos  ir „ProTraining“ atstovai.
   Šio projekto vykdytojai orientuojasi į 3 pagrindines tikslines grupes – ieškančius darbo asmenis, neįgaliuosius ir kaimo vietovių gyventojus. Gyventojai, dalyvavę mokymuose kaimo bibliotekose, galės lengviau įsijungti į visuomenės gyvenimą, turės daugiau galimybių mokytis, bendrauti.
   Į projekto „E. piliečiui – paslaugos internete“ mokymus įsijungs 18 rajono viešosios bibliotekos filialų. Šiuo metu pilotiniai gyventojų mokymai vyksta Molainių, Karsakiškio, Smilgių, Dembavos, Raguvos, Paliūniškio, Velžio ir Nevėžio filialuose.

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys