Kino busas Karsakiškio bibliotekoje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

KINO BUSAS– tai autobusiukas ir jo komanda su būtiniausia kino technika, keliaujantys iš miesto į miestą. Savo apsilankymo metu jie nemokamai rodo filmus ir supažindina jaunimą su kino menu bei jo gamybos procesais.

Balandžio 20 dieną, Karsakiškio bibliotekoje rinksis visi norintys dalyvauti šiame projekte. Nusimato ilga diena, kuri prasidės nuo paskaitos apie filmo gamybos procesą. Po to pasilikusi kūrybinė grupė  ruoš filmo kadruotę – piešime filmą ant popieriaus. Paruošus kadruotę, vyks pasiruošimas ir galiausiai filmavimas. Įdomiausia tai, kad profesionalai bus tarsi padėjėjai, nes viską darys pats jaunimas. Jie patys galės būti aktoriais, operatoriais, ir režisieriais. Filmavimas truks vieną dieną. Gegužės mėnesį vyks filmukų montažas ir startuos „Kino buso“ kelionė per Lietuvą, kurios metu be pagrindinės programos bus rodomas ir mūsų pačių sukurtas filmas. Karsakiškio bibliotekos lankytojų ir miestelio bendruomenės  laukia puiki galimybė dalyvauti šiame kūrybiniame edukaciniame projekte.

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys