Rajono viešoji biblioteka - viena iš “Eurodesk Lietuva“ regioninių partnerių

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka teikė paraišką tapti Europos informacinių paslaugų tinklo jaunimui „Eurodesk Lietuva“ regioninių partnerių tinklo nare, ir buvo atrinkta tapti viena iš jaunimo informavimo partnerių Lietuvoje.

Pagrindinis bibliotekos, kaip jaunimo informavimo tinklo narės, uždavinys – tapti nuolatiniu jaunimo informavimo partneriu Panevėžio regione; būti atsakinga už jaunų žmonių informavimą ir konsultavimą regione; informuoti jaunimą apie galimybes ir mobilumą; organizuoti informacinius renginius bei palaikyti jaunųjų žurnalistų tinklo „Žinau viską“ narius.
Eurodesk yra Europos jaunimo informacijos tinklas, veikiantis 33 Europos šalyse ir teikiantis išskirtinę europinę informaciją, skirtą jaunimui ir dirbantiems su jaunimu.
Eurodesk pagrindas yra informacija apie finansavimo programas, iš kurių yra finansuojamos jaunimo iniciatyvos, bei mobilumas (studijos, stažuotės, darbas ir savanorystė) Europoje. Taip pat yra įtraukiama informacija kitomis jaunimui aktualiomis temoms.
Eurodesk paslaugos yra teikiamos nemokamai jaunimui, žmonėms, dirbantiems su jaunimu (mokytojai, jaunimo lyderiai ir pan.), bei nevyriausybinėms organizacijoms, susijusioms su jaunimo veikla visose Eurodesk šalyse partnerėse. Daugiau informacijos apie Eurodesk Lietuva galima rasti internetinėje svetainėje www.zinauviska.lt

Tikimės, kad ši nauja partnerystė mūsų bibliotekos jauniesiems skaitytojams atvers naujas galimybes bei praplės bibliotekoje teikiamas paslaugas.

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys