Bibliotekoje - šviesus pavasario laukimas

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27 Svajonė Jakaitienė

Jau nelengva būtų ir suskaičiuoti, kiek metų tęsiasi mūsų bibliotekos bendravimas su Panevėžio miesto „Paletės“ dailės studijos nariais. Parodų būta įvairiausių, tiek bendrų visos kūrybinės grupės narių, tiek asmeninių. Džiaugiamės, kad kai kuriems grupės nariams tai buvo pirmosios parodos, tad ir mes jaučiamės prisidėję prie jų kūrybos populiarinimo tarsi pastūmėdami autorius tolimesnei kūrybinei kelionei.
Pastaroji paroda - „Pavasario belaukiant“ - tai autorės Svajonės Jakaitienės dešimties metų „Paletės“ studijoje nuveikto kūrybinio darbo ataskaita, kurios pristatyme dalyvavo, turbūt, patys artimiausi autorei žmonės: mama, sūnus, sesuo ir didžiulė grupė draugų ir bendraminčių. Pristatymą pradėjo Vyt. Mikalausko menų mokyklos smuikininkė Vakarė Škulevičiūtė , vėliau kartu su draugėmis, tos pačios mokyklos moksleivėmis, Ieva Šimoliūnaite ir Julija Veisbergaite atlikusi keletą muzikinių kūrinių.
Kolegės ir draugai nešykštėjo autorei ir jubiliatei gražių žodžių, o palinkėjimai liejosi ne tik smuiko garsais, bet ir eilių posmais.
„Iki pavasario beliko tik žiema“ – tokį optimizmu dvelkiantį pasakymą teko skaityti sename rusiškame žurnale baigiantis rudeniui. Gi mūsų bibliotekoje švelnia gėlių žaluma ir įvairiaspalviais žiedais iš paveikslų jau dabar dvelkia pavasaris, tad, tikimės, kad žiemos laikas bibliotekos lankytojams neprailgs, o tikrojo pavasario laukimas bus šiltas ir šviesus.
Kviečiame ir Jus apsilankyti.
Paroda veiks iki vasario3 d.

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys