Dovanotos knygos Raguvos bibliotekoje

Atnaujinta: Trečiadienis, 18 lapkričio 2020 14:27

Raguvos bendruomenė, atsiliepdama į Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą akciją „Knygų Kalėdos 2011m., savo miestelio bibliotekai dovanojo nemažai knygų. Tarp jų - skaitytojų  pamėgti S. Larsson, S. Brown, N. Roberts, A. Čekuolio ir kitų autorių  kūriniai. Ta proga Raguvos bibliotekoje buvo surengtas padėkos vakaras knygų mylėtojams bei ištikimiausiems skaitytojams. Vakaro metu kiekvieno iš susirinkusiųjų širdis šildė gerumas, padėkos žodis. Bibliotekininkė V. Gailiušytė įteikė padėkas ir dovanėles knygas dovanojusiems žmonėms. Tarp jų - bendruomenės pirmininkei J. Jurevičienei, K. Judeikienei, A. Genytei, L. Kepalinskienei, V. Bernadišienei, Z. Bataičiui, I. Simaškaitei, J.Baltušnikienei. Susitikimo metu vyko A. Baryso filmo „Lietuviškas kalendorius- šventės, papročiai tradicijos“ peržiūra, apžvelgtos raguviškosios kalendorinės sukaktys ir įvykiai. Visiems susirinkusiesiems buvo pristatytos geriausios 2011m. knygos.

Beržų g. 50 LT-36145
Panevėžys